bu şarkıyı enstrümanınızla çalar mısınız?

ya sabah da açmıştım aynı duyuruyu çok özür diliyorum ama mal gibi gidip yanlış şarkı vermişim. orada da yazdığım gibi, ben bunu kendim çalabilmeyi çok istiyorum synthesizer'da kendi kendime kurabilmeyi falan ama çok n00b'um o seviye için. siz piyanoda, gitarda falan kendinizce cover'lasanız da dinlesek, hem siz pratik yapmış olursunuz hem biz müzik dinlemiş oluruz çok tatlı olmaz mı?

bu sefer doğru şarkı, bu: www.youtube.com

yani hiç mi aranızda enstrüman çalan, bi şarkı görünce "aa dur lan çalabiliyo muyum acaba" diye bakan yok yahu :(

bak, çaldım :p

www.youtube.com
  • rare  (25.09.14 22:01:23)
ahaha yok bu güzel değil, bunu sabah dinlemiştim :p

gerçi aslında güzel ya, elemanın tipine falan uyuz oldum ben artist artist bakıyo.
  • pescador  (25.09.14 22:14:23 ~ 22:14:56)
"aa dur lan çalabiliyo muyum acaba" diye baktım, "bu ne amk" diye kapattım; sori.
şaka bi yana, öyle zırt diye tek enstrümanla çalınacak bi şarkı değil, uğraştırır biraz o yüzden kimse şeetmemiş bence. ayrıca, tek enstrümanla çalınınca bi sike de benzemez, en az bi bas bi ritim lazım; onunla uğraşacak adamı da anca parayla bulursun :D

  • baba jo  (25.09.14 22:31:25 ~ 22:31:35)