ukrayna lviv giden varmı daha önce

merhaba önümüzdeki hafta lviv de 3 günlük toplantımız var ama 2 saati geçmiyecek cinsten , geri kalan saatler free takılcaz, ne yapalım nası değerlendirelim

Pazarlamacı arkadaşım yeni geldi lviv ve kievden, ülkede hiç turist yokmuş ve fiyatlar inanılmaz düşükmüş, bol bol restaurant-gece kulübü falan gezin bence..

  • redeath  (25.09.14 11:07:36)
meydanı var güzel, orda belediye binasının tepesindeki kuleye çıkıp manzaraya bakabilirsiniz. opera binası var, ara sokaklarda bir çikolata fabrikası vardı güzel. arada güzel restoranlar oluyor, oralarda yemek yiyebilirsiniz. çok fazla da gezilebilecek bir yeri yok açıkçası, küçücük yer. zaten kulenin tepesine çıktığınızda anlayacaksınız. bence 3 gün fazla Lviv'e...

güzel restoranlar bulabilirseniz, o da eğlenceli olabilir. bir arkadaş beni eski engizisyon mahkemelerinde kullanılan işkence aletlerinin olduğu bir restorana götürmüştü, çok güzeldi. bir de çatı katında bir restorana götürmüştü, oranın da manzarası çok güzeldi, yemekler de çok hoştu, ne isimlerini ne yerlerini hetırlıyorum şimdi. bir tane de çatısında araba olan bir restoran görmüştüm, orası da güzele benziyordu ama gitmemiştim.

edit: bir de orda bir gloria jeans cafe var, sahibi Türkmüş, türk işi yemekler de vardı içeride. gittim ama oturup yemedim.
  • loveinaflipbook  (25.09.14 11:09:36 ~ 11:10:54)