kilo vermem durdu

günlük 1000kaloriyi aşmayan sağlıklı bir diyet yapıyorum .Neredeyse her gün sebze ve meyve manyağı oluyorum et ile de destekliyorum kepek ekmeği falan yiorum
şeker un barındıran şeylerden uzağım
boy 178

82 den 79 a düştüm 1 haftadır öyle kaldım. Her gün spor ve 5 6 km yürüyüş yapıyorum.

Belimi incittim biraz o yüzden daha hafif yapıyorum ev sporlarını

ne yapmam gerek teşekkürler

not: meyve olayını yanlış yazdım. meyveyi çok yemiyorum en fazla 2 3 tane elma. Ama kabak patlıcan mantar marul domates salatalık vs çok tüketiyorum. Mesela bayağı marul yiyorum öğlen.

1000 kalori altı ve karbonhidratça yüksek bir diyetle normaldir.

  • arnold schwarzeneger  (25.09.14 08:29:26)
1000 kalori alti bir diyet ciddi saglik sorunlari yaratir. En azindan 1300 1400 civari kalori alinmali.

Bu sekilde devam edersen kaslarini da kaybedersin.
  • vendorth  (25.09.14 08:59:49)
boy 178 + kilo 79 vede her gun spor yapiyorsun.

bence 1000 kalorinin altinda olman hic iyi degil. Eger erkekseniz 1700 kaloriye kadar cikip kilo vermeye devam edebilirsiniz, kadinsaniz ise 1300-1400'e cikabilirsiniz. 1000 kalorinin altina inerek yagdan daha fazla kas kaybedersiniz.
  • latios  (25.09.14 09:22:04 ~ 09:22:23)
1 - bir erkegin 1000 kaloriye düşmesi doğru değil.
2 - 1000 kaloriyi aşmayan sağlıklı diyet olmaz.
3 - kepek ekmegi yiyorum u anlamadım. beyaz ekmek ile aynı kalori, kilo verip/almanda aynı etkiyi gösterir.
4 - meyveyi abartıyorsan 1000 kalorinin küçücük minicik bir oranı etten geliyordur (protein) yine tırt oldu.

3 kilo vermek için 1000 kalori değil 2 gün oruç tutsan inerdin.

--

ingilizcen varsa "reverse dieting" i araştır. onu yapman gerekiyor.
nereden ediniyorsunuz bu diyet fikirlerini anlamıyorum. karatay, paleo falan yapaydın bari.
  • sage  (25.09.14 11:13:11)
birader şaka mısın? günde 1000 kaloriyle sağlıklı diyet mi olur? ayrıca ne bekliyorsun, her gün 1 kilo vermeyi falan mı? önce kaloriyi 1300 civarına çek en az. sebze meyve manyağı olma, dengeli düzenli ye. kepekli diye ekmeği de çok yeme.

  • pescador  (25.09.14 11:19:44)
1000 kalori aclik sinirina cok yakin. daha uygun bir kalori seviyesine cikman lazim. tavsiyem diyete birkac gun ara verip o arada kilo vermeye uygun kalori oranlarini arastirman.

  • wpi  (25.09.14 11:22:03)
"günlük 1000kaloriyi aşmayan sağlıklı bir diyet yapıyorum"

angelus reyis görmesin...
  • windows95  (07.04.20 23:06:36)