[]

Saide Zorlu Ticaret Meslek liseli Avcılar Ambarlı

merhaba arkadaşlar,
başlıktada belrttiğim gibi saide zorlu ticaret meslek lisesine nasıl gidebilirim.Avcılar ambarlı mahallesindeymiş.

tşkler.

 
metrobusten indikten sonra marmara caddesinden aşağı inip reşitpaşa caddesine çıkacaksın, reşit paşadan sola dönüp yol bitene kadar yürü. okul karşına çıkacak zaten.

metrobüsten okula kadar yaklaşık 20-25 dakika yürürsün, ha taksiyede binebilirsin tabi.

kabaca böyle, istersen daha detaylı anlatayım.
  • tolga asp  (24.09.14 17:59:50) 
hangi durakta inmeli ozamn avclar kampüsmü merkezmi?


  • neda22  (25.09.14 14:01:13) 
avcılar merkezde in. trafiğe kapalı alandan aşağı doğru yürüyünce caddeye çıkacaksın. sağa dön. dümdüz yürü. okul solda kalıyor.


  • nick konusunda kararsizim  (25.09.14 14:06:09 ~ 14:34:04) 
çok teşekkür ederim


  • neda22  (25.09.14 14:37:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.