[]

kıyafet sorusu

gençler selam, 3 günlüğüne yurtdışına kaçıyorum. Gideceğim yer gündüz 13-15 derece arası oluyor akşamları ise 5-6 dereceye düşüyor.

hava yağmurlu olacağı için klasik ayakkabı alayım diyorum (bota gerek yok dedim) onun yanı sıra spor ayakkabı falan.

üstüme de, kısa kollu tshirt üstü kapşonlu alayım dedim, yanıma da deri ceket. altıma da kot.

Acep yeterli olur mu? İri kıyım adamım, 100 kilo falan, bütün kış tshirt montla geziyorum istanbulda, ama emin olamadım.

Geçen sefer rüzgar estiğinde bacaklarım üşümüştü :/

 
bence iyi, yalnız deri ceket fazla korumaz soğukta. özellikle akşamları kapşonlunun altına giymek için uzun kollu bi tişört al yanına.
yine akşam için bi atkı da alabilirsin, en kalın kışlık atkılardan değil ama daha hafif bir şey.

  • lily briscoe  (24.09.14 01:12:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.