[]

outdoor ayakkabi tavsiyesi

Yagmurda camurda giyebilecegim bir ayakkabi ariyorum.
resimdeki ornekler gibi bir sey.
fiyati da ucuk olmazsa iyi olur.
onerilerinizi bekliyorum.

 
300 lira bandında çok güzel ayakkabılar var. goretex olmasına dikkat et. vibram taban çok çok önemli değil bazı markalar kendi patentlerini kullanıyorlar (salomon gibi). aşağıdaki sitelerden model beğenebilirsin.

www.everestoutdoors.com
www.adrenalinoutdoor.com
www.meydankamp.com
  • argent dawn  (24.09.14 09:39:07) 
Yagmur camur herturlu giyebileyim diyosan herhangi bir markanin goretex olan ayakkabisini alabilirsin. Columbia'nin omni-tech olanlari da o sekilde. The north face'in goretex ayakkabilari iyi. Jackwolfslkin'de de var su gecirmez nefes alan, ben kullanmadim. Bunlar genelde vibram taban olur, asfaltta cok kayarlar. Columbia'dakiler vibram degil ama onlarda kayiyor biraz. Ozellikle islak duz zeminde.


  • delifaruk  (24.09.14 09:51:13) 
nike air pegasus 83

pardon yağmur çamur demişsin, o zaman bence gidip jack wolfskin'e bak.
  • fallthepieces  (24.09.14 09:52:35 ~ 09:53:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.