Fallout serisi hakkında

İlle de ilk oyundan mı başlamak gerek yoksa direk new vegas'tan başlasam da çok fark eder mi? oyun hakkında bilgim yok fakat her oyun (new vegas biraz dışarda kalıyor sanırım) birbiriyle ilintiliymiş. fikir verebilecek olan var mı acaba?

New Vegas'ı oynamadım ama ilk iki oyunu sırayla oynamakta sonsuz fayda var. Bir de tactics çıkmıştı arada. Tactics gereksiz bir oyun bence.

  • zombi  (23.09.14 18:12:11)
Ben de ilk oyundan başlamamak için Vegas öncesi bir oyunu oynamıştım biraz da çok tadı olmadı gibi, bıraktım. Yeniden başlasam ilk oyundan başlar Vegas'a kadar oynarım ama.

  • cinsiikinoktaustustesapik  (23.09.14 18:12:13)
oyunlar ayni dunyada geciyor ama zaman dilimleri vs.si farkli. zaten nv'da oyunun basinda tutorial yeterince fikir verir. ha ilk iki oyundaki karakterlere vs. baya bi atif var ve bunlar yakalayana inanilmaz keyif veriyor ama trivial seyler, oyunun akisina etki etmez.

  • joelskellington  (23.09.14 18:15:10)