ben şu adrese nasıl rahat ulaşırım? (kadıköy-hasanpaşa)

hasanpaşa'daki ismek binasına gitmek istiyorum. ev acıbadem'de, okul laleli'de. yani hiçbir şey için kullanmadığım bir rotada bina, ters kalıyor. "e rotanın üzerinde değil diye hastaneye de gitme gavat çocuğu, okul-ev arasında geberip öl şerefsiz it" diye sinirlenebilirsiniz ama demek istediğim o değil. burdan ne geçiyo, nerden binmek gerekiyo bilmiyorum hiç. bi durak var yakınlarda ama ana yoldan geçiyo oranın otibizi, kadıköy tarafına gitmiyo.

ev doğuş üniversitesi'ne çok yakın. gidilecek bina ise şu: maps.google.com

acıbadem-hasanpaşa arası şimdi neyle nasıl şeyapılabilir deyin hele. mesafe çok görünmüyor, yürüyerek yarım saat falan sürer sanırım gitmek. normalde onu tercih edebilirim ama şu an hem ayağım sakat hem de o taraflar pek güvenli değilmiş diye okudum. gerçi ana cadde, ne olabilir ki diye düşünüyorum ama gelin arabasındaki insanların öldürüldüğü bir ülkede temkinli olmak lazım yine de.

taksi 6-7 tl yazar.

acıbadem caddesi'nden minibüslere binebilirsin.
  • [silinmiş]  (23.09.14 17:56:22)
@douchebag, abi düzenli gidicem buraya tek seferlik değil... ha sen olsam her seferinde taksiyle giderdim tabii skiyim minibüsü o ne öyle fakir gibi :(

  • pescador  (23.09.14 17:59:57)
bi sefer taksiyle git. sonra oradaki insanlara sor en verimli ulaşım seçeneğini.

  • fever  (23.09.14 18:04:31)
okuldan vezneciler metro-zincirlikuyu-metrobüs ile kolayca gidebilirsin. Evden de yürünür sanırım bilmiyorum acıbadem'in neresindesin. orası güvenli değil diyene güldüm hakaten, alakası yok. Hemen belediyenin çaprazı.

  • whoosie  (23.09.14 18:20:36 ~ 18:21:12)
@whoosie, aslında okul bilgisi çok gereksiz oldu, buraya gideceğim saatle okul saatinin hiç alakası yok. ben acıbadem caddesi'nden değil de diğer taraftan bakmıştım hep. o cadde üzerinde durak vardır ve herhalde o duraklardan geçen otobüslerden en azından biri aşağı gidiyordur... ordan bulurum herhalde. niye diğer tarafa baktıysam.

  • pescador  (23.09.14 18:25:00)
hasanpaşa nın başı,kadıköy belediyesi karşısı,minibus var doğuştan aşşaya saldığında diye biliyorum.

  • jamswety  (23.09.14 19:52:33)