paralı jailbreak uygulamaları

selam cydia ile uygulama yüklemeye çalışıyorum. bazı tweakler paralı. bunlara para ödemek saçma geliyor.. (iFile, AirBlue Sharing gibi uygulamalar)

bunlara para mı ödüyor herkes yoksa parasız yüklemenin bir yolu var mı?

Onların parasızı da sıkıntılı olur, para ödemiştim ben bi' şey için ama hatırlayamadım.

  • storax  (23.09.14 00:59:39)
genelde cogunun cracklisi var. mesela ifile bende crackli ve crackli hemen butun tweaklar gayet guzel calisiyor bi sikinti yasamadim. ifile cracked diye arat

  • wagner love  (23.09.14 01:42:03)
crackli tweak'e ne kadar güvenilir bilemiyorum.

biraz duyarlı olun da 3-5 kuruş adamlar da kazansın. babasının hayrına yazmıyor o uygulamaları. ben jb'li iken alıyordum beğendiğim tweakleri. iFile'ın crack'ine neden ihtiyaç duyuyorsunuz? çoğu özelliği free halinde de çalışıyor.

jailbreak demek beleş software demek değildir.
  • eksi sozlukte eksiyen adam  (23.09.14 02:08:07 ~ 02:08:31)
Jb cok mu guvenli de crackli olanlar guvenilmez olsun? Jb'li telefonda bankacilik islemi yapmam zaten

  • istenmeyen_adam  (23.09.14 10:26:21)
jb çok güvenli, neden güvensiz olsun? root şifreni değiştirdikten sonra, sakat program yüklemedikçe hiç bir şey olmaz.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (23.09.14 11:01:03)
İyi de sarji cabuk bitiriyor

  • istenmeyen_adam  (23.09.14 12:00:08)