[]

ntv spor bereli eleman

spor programi yorumcusu.

hatta su an programi var

sorular
1- neden bere takiyor? kel mi? tarzi mi bu?
2- kim bu eleman? adi nedir?
3- neden boyle bir soru sordum? (derdimi ***)

istediginiz sorudan baslayabilirsiniz

 
(bkz: ali ece)

ek olarak (bkz: ali ece beresiz)
  • calzoncillos  (22.09.14 23:04:09 ~ 23:04:41) 
1-kel.artık bi tarz haline getirdi önceden küpe falan da vardı.
2-ali ece
3-meraktan
  • high hopes of the sozluk  (22.09.14 23:07:15) 
daha önce bir arkadaşımdan duyduğuma göre , kel arkadaşların kafaları parladığı için bir şey sürmek zorunda kalıyorlarmış kafaya , bunu sürdürmek istemeyen kişiler de bere şapka tarzı şeyler takıyor , bir kaç tane böyle arkadaş vardır televizyonlarda dikkat ettiysen .


  • ilgi zamiri  (23.09.14 12:28:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.