türkiye'de ingilizce baskısı olan dergi, gazete vb.

yds sürecinden çıktım arkadaşlar. hedefim olan puanı aldım ama daha iyisi olsun elbet. hem ingilizcem de gerilemesin, ilerlesin istiyorum. o yüzden ingilizce takip etmelik bir şeyler arıyorum.

internette bir dünya site var diyeceklere; okuyamıyorum. türkçe dahi olsa ekranda bir yere kadar okuyup sonra gözlerimin bulanıklaşması yanmasıyla satırları karıştırıp sinirlerimi bozup kapatıyorum. o yüzden kanlı canlı şöyle dokunarak okunacak ingilizce kaynak arayışındayım.

özetle;

türkiye'de ingilizce dergi, gazete vb. bulabileceğim şeyler var mı? ayrıca özellikle öneriniz var mı?

newsweek

  • baldur2  (22.09.14 20:28:04)
timeout

  • secilmis uye  (22.09.14 20:30:33)
@atmaca.ged, hiç aklıma gelmedi yer belirtmek.) gaziantep.

bu arada bulabileceğim yerler de yazılsa. inanın bilemedim bu önerilere nereden ulaşabileceğimi. d&r tarzı yerlerde falan mı, internetse nerede?
  • uzunuzunilgi  (22.09.14 20:30:53 ~ 20:32:52)
gazete bayilerine işte. geniş kapsamlı satış yapan. beyoğlu - kadıköy'de rahat bulursun.

  • baldur2  (22.09.14 20:34:45 ~ 20:35:04)
time
harvard business review
national geographic

çerezlik bir şeyler olsun derseniz de bir dünya moda ve magazin dergisi var. kadın için de, erkek için de.
  • m e l t e m  (22.09.14 21:35:08)