[]

halkalı ya giden otobüsler

arkadaşlar merhaba.
benim sorum şöyle;
ben halkalı çamlığa yakın bi yerde oturup istanbul üniversitesi beyazıt kampüsünde okuyorum.akşamları dönüş otobüsü olarak sefaköyden kalkan ve halkalıya giden otobüslere biniyorum.ama sefaköy içi çok kalabalık olduğu için benim halkalıya varmam 40 dk yı buluyor.bu durumda ben yolumu kısaltmak için E-5 güzergahından sefaköye uğramadan geçicek halkalı otobüsü olarak hangisine binebilirim.
Teşekkürler....

 
yenibosna duragında in. bakırkoyden falan halkalıya giden otobusler var . direk basın ekspresten gidiyorlar sefakoyun iciyle ugrasmazsın.


  • vazovski  (22.09.14 20:22:59) 
Metro ile yenibosna oradan minibüse binebikirsin ama çamlık derken sabahattin zaimin karşısı dersen minibus oraya yakın gidiyor. Ama otobus olarak sadece bakırköyden gelen var oda yine ulusoyun oraları dolaşıyor sefaköyden bir farkı olmaz


  • ayhsegul  (22.09.14 21:11:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.