Ağaçlandırma Çalışması Hakkında...

Arkadaşlar merhaba,

Bir bölgeyi ağaçlandırma çalışması planlıyorum. Aklımdaki alan çok büyük böyle bir çalışmayı başlatabilecek kadar etkili olabilir miyim, bilmiyorum? Ama sorum şu;
Bu konuda kimlerden destek almam, kimlerle görüşmem, temasa geçmem gerekir? İzlemem gereken yol nasıl olmalı? Yani Valiyle mi, görüşmeliyim? Büyükşehir Belediye Başkanıyla mı? Tema Vakfiyla mı? Yoksa Orman ve Şehircilik Bakanıyla mı? Aklımdaki alan o kadar büyük ve bu ağaçlandırma çalışması o kadar uzun süreli bir şey olacak ki işimi sağlama almalıyım. Yani günün birinde ben olmasam da veya olayın içinde olacak olan diğer kişiler olmasa da bu çalışma devam etmeli. Belki, ya bırak Allah aşkına hayal kurma gerçekçi ol! Diyeceksiniz ama bu konuda girişimlerde bulunmak istiyorum. Belki başarılı olursam hayal bile etmesi güç olan çok daha büyük bir çalışmaya doğru geçiş olur.

Teşekkürler.

tema vakfı ile iletişime geçince yardımcı oluyorlar. biz de üniversitedeyken yapmıştık bir lisenin bahçesini ağaçlandırmıştık bu yolla. onlar önermişti liseyi filan.

  • headredhead  (22.09.14 17:02:34)