[]

Tişört satan siteler var mı bildiğiniz?

threadless.com benzeri, tasarımsal ve illüstratif niteliği olan tişörtlerin şatışını yapan site adreslerine ihtiyacım var.

NOT: Bu duyuru sahibi açısından büyük öneme sahiptir, lütfen bildiklerinizi esirgemeyiniz.

Edit: Bir de böyle bir site açmayı düşünseydiniz, piyasadaki benzerlerinden ne şekilde farklılaşmak isterdiniz? (Bu da hayati derecede önemli bir soru)

NOT2: Duyuru sahibi verilecek olan cevaplar sayesinde herhangi bir ticari kazanç sağlamayacaktır. Yalnızca belki okulunu bitirmesine katkınız olacaktır, ki bu da o'nun için çok çok önemli bir şeydir :)

Edit2: Ya bu duyuru gerçekten önemli benim için, birkaç gün yukarıda mı kalsa acaba?

 
www.tish-o.com.tr müşteri memnuniyeti açısından baya iyiler.


  • zimparakagidiyla31cekenpinokyo  (14.07.09 18:08:09 ~ 18:09:00) 
(git: 81576)


  • dambil  (14.07.09 18:09:54) 
designbyhumans
tee-fury

  • dumur  (14.07.09 18:23:45) 
www.omgtees.com
tcritic.com
store.mediocoreclothing.com

böyle bir şey başlatmayı düşünsem;
a. tr'de yaparsam sadece dışarıdan hazır tişörtleri getirir, ya da burda basma hakkını edinir, basar, biraz daha ucuza satardım.
b. yurtdışında yapsam çok çok çok geek ıvır zıvır şeyler üretir, satardım.

her iki durumda da kısa sürede batardım. bana giymeye bir sürü güzel tişört kalırdı. :)
  • electropie  (14.07.09 18:51:56) 
@electropie, neden batacağını düşünüyorsun?


  • msb  (14.07.09 18:55:49) 
  • akselz  (14.07.09 20:32:38 ~ 20:33:32) 
www.snorgtees.com

olaya türkiş bi açıyla yaklaşırdım. mesela "uzaylı zekiye" tişörtü veya "tipitip" veya ne bileyim işte falan filan.

ayrıca çok ucuz çok çok ucuz olmalı. sadece beş yıkama dayancak olsa bile ucuzluğu önde olmalı.
  • portik  (14.07.09 20:55:06) 
ben olsam çok kişinin oynadığı çeşitli oyunların tshirtlerine yoğunlaşırdım.Mesela World of Warcraft gibi.Çünkü bu tshirtler genelde insanların yurt dışından kargoyla getirt(e)medikleri ama içlerinin gittiği şeyler.
üstelik online oyun oynayan adam online alışveriş yapmaya da daha eğilimli olur gibi geliyor bana.

  • afush  (15.07.09 12:39:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.