[]

Hindistan Cevizi Yağı

Bunun organik, katkısız, yenebilir formda olanlarından nerede bulurum? Aktarlarda 20ml'lik şişelerde kozmetik amaçlı satılanlarından var sadece. Nette bir iki ürün buldum ama fiyatlar uçuk gibi geldi.
 
internetten almayi dusunurseniz;

www.ekoorganik.com

biz buradan aliyorduk.
  • trolleybus  (22.09.14 10:32:52) 
makrolarda var, 43 lira olması lazım fiyatı da.bir de vitacostta var türkiyeye gönderim yapıyorlar.
www.vitacost.com
ancak beklemen ve gümrük riski alman gerekiyor.
  • tuborg yesili  (22.09.14 10:39:22 ~ 10:41:18) 
www.onevamagaza.com

Bunu deneyen oldu mu?
  • arnold schwarzeneger  (22.09.14 10:59:07) 
yakın zamanda çok araştırdım Hindistan cevizi yağını. piyasada 42 lira civarı.

daha sonra bizim baharatçıda aynı boyutta mecit efendi diye bir markayı 25 liraya buldum. gayet kaliteli, tadı da çok güzel. kurabiye yaparken kullanıyorum.
  • mea maxima culpa  (22.09.14 11:18:48) 
mea, bahsettiğin üründe tatlandırma falan var mı?


  • arnold schwarzeneger  (22.09.14 11:54:25) 
  • lesley mateas  (22.09.14 12:00:31) 
hayır. bir kavanozun içinde yağ bu. herhangi bir katkı yok

www.google.com.tr
  • mea maxima culpa  (22.09.14 12:24:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.