sinema, tv, oyun, resim tarihinin en tırsınç karakteri?

sizce hangisi?

Freddy

gulyabani diye bir şey yoktur, olamaz.
Fakat olabilir de.
  • michael_knight  (22.09.14 00:01:45)
Malmotte (bkz: Clementine)

  • pozzecco  (22.09.14 00:04:04)
karakter değil de, voldemort'un hortkulukları çok korkunç bence. son kitaptakiler özellikle. gerçi bu edebiyat tarihi. evet.

  • snape i başından beri tanırım  (22.09.14 00:15:16 ~ 00:15:47)
slender man

  • sta  (22.09.14 00:28:26)
chucky.

üstüne tanımam, hala da hazzetmem kendisinden.
  • devilred  (22.09.14 00:35:14)
kesinlikle erol taş'ın sezercik'in babasını canlandırdığı karakter.

  • mrenton  (22.09.14 00:35:17)
Doom 3'deki bebek yüzlü yaratık; Cherub.
img4.wikia.nocookie.net

  • shejia  (22.09.14 00:39:51 ~ 00:40:56)
Çocukken Chucky'ydi. Hatta kızıl saçlı ve mavi gözlü, pilli bir bebeğim vardı. Sırf canlanırsa beni görmesin, kimseye saldıramasın diye tornavida ile gözlerini oymuştum. Yaş 10 yok, kafada dönen "Kör gözle bana saldırsa bile ben ondan hızlı davranıp ona saldırabilirim, o anneme yetişmeden ben boynunu kırabilirim"di. İyi psikopata bağlamamışım sonradan, temel fenaymış meğer.

Sonradan Michael Meyers'a döndü.

Gulyabaninin yeri de ayrı.
  • aychovsky  (22.09.14 00:46:12 ~ 00:55:14)
Twin peaks de bir adam vardı. Sanki dizi in de dışında gibiydi, en beklenmedik zamanlarda sahneye girip tırsıttırır, pislik içkicinin kumarcının tekiydi.

  • orhan tv  (22.09.14 02:04:53)
bildirgec.org
biri budur. yolculuk sırasında sırf bunu görmemek için gözümü kapatırdım küçükken.

bir diğeri wallpoper.com
ghostbusters atari oyununda vardı. tablo canlanırdı...

eskiden tırsınç gelenler bunlar.
  • bass solo take one  (22.09.14 02:05:36)
michael myers'tan korkardim epey. hala da saygi duyarim. cok guzel bir karakter. bir de ils'in sonundakilerden korkmustum. oyle seylerden korkarim zaten. basima gelirse ne yaparim filan diye dusunurum.

ayrica bass solo take one +1 korktum herifi gorunce yeminle. aklima gelmezdi hayatta onu soylemek. oyunu oynamadim ama filmde de korkardim o karpatyali heriften.
  • John Finn  (22.09.14 04:12:19 ~ 04:14:09)