para koleksiyonu yapan var mı?

gezdiğim ülkelerin paralarını hatıra olarak saklamayı seviyorum, ara sıra çıkarıp okşuyorum. bunlar için bir fotoğraf albümü gibi bir şey hazırlayıp daha terli toplu bir şekilde muhafaza etmek istiyorum, hem gerektiğinde sergilemek hemde deforme olmamaları için fotoğraf albümü düşündüm ama bu işi gören bir şey icat edildi mi yoksa mecazi olarak söylediğim fotoğraf albümü gerçekten bu işi görür mü? veya şuan aklıma geldi, hepsini tek tek pvc kaplatsam nasıl olur lan? zorgünlerde pvc'yi çıkarıp parayı bozdurabilirim dimi?

ayrıca bozuk paralar içinde bir icat var mı yoksa kutunun içinde saklamaya devam mı edeyim?

rwanda paran var mı? Yoksa yolliyim sana

  • basond  (21.09.14 20:26:07)
yok hocam, istanbul'daysan elden alabilirim. üzerine de duyuru/basond hatırası yazarım.

  • tolga asp  (21.09.14 20:30:37)
kağıt olanı mı isersin bozuk olanımı yoksa ikisinidemi?

  • basond  (21.09.14 20:35:46)
Google'a "madeni para albümü" yazarsanız,bulabilirsiniz.Bu da benden olsun : www.pulkomarket.com

  • archery  (21.09.14 20:35:50)
  • basond  (21.09.14 20:38:33)
istanbul'da olmasan sana benim tüm paraları yollardım. ben sıkıldım çünkü...

  • siradisi00  (21.09.14 20:39:08)
@basond fazla varsa ikisinden de isterim, olur mu? ama tek varsa kıyamam, sende kalsın hatıra olarak.

  • tolga asp  (21.09.14 20:40:06 ~ 20:40:31)
@sıradışı nerdesin? çocukları göndereyim hemen alsınlar.

  • tolga asp  (21.09.14 20:41:28)
fazla var sen özelden yaz iletişim bilgilerini vereyim sana

  • basond  (21.09.14 20:41:55)
bende de var böyle koleksiyon denmez ama her yerden bi şey. ama ben hepsini bi torbaya atıp orada saklıyorum.

  • klassno  (21.09.14 20:49:00)
@tolga şu an almanya'dayım. dönünce gaziantep'te olacağım.

  • siradisi00  (21.09.14 21:18:46)