[]

iphone ve serefsizlik

simdi bu onursunz telefonla cekilen fotolari bilgisayara aldim.

hepsini ters, 90 derece solda ya da sagda gsteriyor. eyvallah

ben bunlari aciyorum windows photo viewer ile saga sola dndurup kaydetmek istiyorum izin vermiyor. illa bir editorle acip save as yapmam gerekiyor.

bu serefsizlik degil de nedir?

var mi bir trick bunlarin hepsini duzelteyim?

 
Telefonun kendi fotoğraf uygulamasıyla düzelt
illa pcden düzeltmek istersen orijinalini düzeltmene izin vermiyor.

  • Tyler89  (21.09.14 15:46:46) 
Hızlı hızlı yapmak için acdsee ya da irfan viewle deneyin.


  • excespeace  (21.09.14 16:09:54) 
dosyayı açmadan sağ tıklayarak saat yönünde çevir veya saat yönünün tersinde çevir derseniz programa gerek kalmadan halledersiniz.


  • gods of war  (21.09.14 16:28:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.