Kredi kartı çıkartmaya karar verdim öğrenciyim

arkadaşlar hangi bankanın kredi kartı bi öğrencinin daha çok işine yarar?

Play nuvo? Eğer şu restoran kampanyasını sık yaparsa iyidir, ben iş'te üniversiteli kullanıyorum ama sinema kampanyası dışında öyle aman aman bir avantajı yok sanırım.

  • atom karincanin torunu  (21.09.14 00:56:43)
iş bankasının öğrenci kartını çıkart bence. atmleri havalı iş bankasının.

  • naberabi  (21.09.14 01:00:18)
öncelikle hiç çıkartma derim. ama illa çıkartacaksan iş bankasından çıkart.

  • klassno  (21.09.14 01:02:47)
aynen iş bankası iyidir

  • tirt star  (21.09.14 01:03:36)
Finansbank, en yüksek limiti o veriyordu :D

  • wynter  (21.09.14 01:10:16 ~ 01:10:26)
Hepsi aynı dostum. Kim neyi kullanıyorsa onu öneriyor. Zaten öğrenci adam en fazla 3 kart denemiştir neye göre kıyaslayabilir ki?

Evine okuluna yakın hangi banka varsa veya gözüne en çok kimin atm'si gözüne çarptıysa ondan çıkar.
  • nickini vermek istemeyen uye  (21.09.14 02:13:19)
aklın varsa uzak dur.

  • schuldiner  (21.09.14 02:13:29)
Soruna cevap değil ama uzak dur bence de.

Ha yok ben 400-500 tl'ye elektronik, ev eşyası vb alıp bunu da 5 takside böleceğim diyorsan en doğrunu yaparsın ama o kart ile gofret aldığın an bittin. (bkz: kendimden biliyorum).
  • youshookmeallnightlong  (21.09.14 03:10:18)
yapı kredi kullanıyorum, bir yamuğu olmadı.
20 lira kestiler ama geri almaya uğraşsam muhtemelen alırdım. gerek görmedim bile. daha fazlasını puan olarak kazandım ya da internet alışverişlerinde(hepsiburada vs.) hediye çeki olarak yüzlerce lira dönüşü oldu sonuçta... kart iyidir düzgün kullanırsan.

  • ucan spagetticanavari  (21.09.14 04:38:17)
limiti en az olan kredi kartı en iyi karttir. ben kullanmıyorum sen de kullanma çok da gerek yoksa. çok lazımsa is Bankası iki yüz TL'lik bir kart seediyo olur bak o. Diğer bankaların Limitleri çok yüksek aman diyeyim aman. defalarca arkadaslarimizin Kartları patladı ve ev ahalisi duymasın diye odedik ettik. Kendine dikkat et (:

  • rubiks cube  (21.09.14 09:09:39)
iş bankası işte üniversiteli maximum gerisi yalan dolan... 300 tl limit ile başlıyor..

yıllık ücret yok.. borcun olsa da olmasa da tek telefonla kartı dondur, tekrar aç.. kullanıma kapat.. detaylı internet şubesi.. öğrenim sonrası aşamalı limit artışı ( 500 tl, 1500 tl, 3000 tl ) ve standart maximum karta dönüşüm.. maxipuan ile 4 yıldır havadan 250 tl civarı para yedim ( öğrencinin hayatını kurtarıyor bazı günler, kuru ekmek bile yeter diyeceğin aç geceler için ), düşük faiz oranı.. bıla bıla bılaaaa...

nakit çekme faiz oranı: %2.02
alışveriş faiz oranı: %2.02
asgari ödeme oranı: %30.00
alışveriş gecikme faizi: %2.52
nakit gecikme faizi: %2.52

şuan standart 3 bin tl limitli maximum dönüştü benimki. hala yıllık ücret ödemiyorum belirteyim...
  • synche  (21.09.14 09:43:13 ~ 09:46:49)
illa çıkartıcam diyorsan play veya likecard

  • yekzeq  (21.09.14 10:40:47)