şu dolap nasıl sizce?

iş görür mü dersiniz?

urun.gittigidiyor.com

yeni taşındığım odada dolap var duvara gömülü. ama içinde raf maf yok pek, ev sahibinin ıvır zıvırı attığı (ev sahibi uğramıyor ama onun eşyaları olduğu için kaldırıp atamıyoruz da) türde bir yer. ben de çok eşyası/kıyafeti olan biri değilim. iç çamaşırları, çoraplar, gömlek, pantolon, tişört, birkaç eşofman falan var yani.

taşıma ve taşınma işlerinden nefret ediyorum. o açıdan da hoşuma gitti bu, hem eve gelmesi kolay hem de ben çıkacak olursam toplayıp götürmesi kolay. beğendiniz mi, alayım mı? gözünüze çarpan herhangi bir dezavantajı var mı?

eğer sağlamsa iş görür. ben beğendim. düzenli kullanacaksan al.

  • elorelia  (20.09.14 22:44:37)
muhtemelen odada o kadar düzgün durmaz. eğilir bükülür. görüntü kirliliği olur ama sorun değil diyorsan taşınma açısından bence mantıklı.

  • Aerdem  (20.09.14 22:45:34)
ne guzelmis. eger fotografta gorundugu gibiyse super bence (bir bez dolap olarak)

  • earthsea  (20.09.14 22:48:03)
@aerdem, deme yahu :/ ya daha büyük, kitaplarımı falan da koyabileceğim bir şey almak isterim aslında ama bulamıyorum. onların hem taşıması zor hem de fiyatı yüksek oluyor. şimdi bunu alsam sürekli kullanabilecek miyim, sağı solu dökülmez mi, emin olamıyorum. çok kararsız kaldım. şimdiye kadar görebildiğim en iyi şey buydu. göçebe hayatı sürdüğüm için sanırım bunu alacağım.

  • pescador  (20.09.14 22:48:32 ~ 22:48:59)
Ben bundan kullanıyorum üzerindeki bez aynı astar gibi çok ince bişey hemen yırtılıyor. Tavsiye etmem. Dilerseniz resmini çekip koyarım. Buradaki gibi tok kumaş değil yani. Bez olunca içinde koydukların da yamultuyor, ayrıca kutu alıp onlara koyuyorum giysilerimi.

  • shiranai  (20.09.14 22:49:15)
bir bez dolap asla bu kadar düzgün durmaz.

  • ludovico  (20.09.14 22:56:16)
hiç böyle heybetli bez dolap görmemiştim, görseli açınca waaaw dedim.
yalnız ölçülerine bakınca; 155 yükseklik falan pıff. eşyam az, sığar dersen şık.

  • kenar  (20.09.14 23:05:26)
bu tarz dolaplar içerisinde en iyi marka bu galiba.
ama büyüğünü değilde bundan biraz daha dar olanını almanı tavsiye ederim.
büyükler daha çabuk yamuluyo. öğrencilik yıllarımdan biliyom.
  • seyduna6687  (20.09.14 23:34:13)
bunlar koku falan yapıyo.50-100 tl daha versen ikeada koçtaşda bile bulursun

  • lampetia  (21.09.14 01:46:43)
50-100 tl vermek istemediğim için bez dolap soruyorum zaten lampetia, param olsa 300 daha verip mis gibi dolap alırım.

  • pescador  (21.09.14 12:42:49)