iPhone 5s mi iPhone 6 mı?

Herkese iyi akşamlar,

3 yıla yakındır 16 GB hafızalı 4S'im var ve sanırım 2 yıldır hafıza sorunu çekiyorum. Boş hafıza çok nadir oluyor. Uygulamalar toplam 500 MB falan eder. 10 GB'tan fazla fotoğraf var. Eskileri silmeye de kıyamıyorum. 2 yıldır baya çektim telefon konusunda. Artık rahatlamak istiyorum.

Siz olsanız hangisini seçerdiniz? Hediye gelen bir iPhone 5S 32 GB mı yoksa 2649 TL fiyata sahip iPhone 6 mı?

Çekincelerimden biri de şu: Alınabilecek bir iPhone 6 ilk parti ya, bir sıkıntısı olur mu sizce? Hep S'li telefonları aldım ben. Şimdi 5S'e konup 1,5 yıl sonra falan 6S mi alsam?

Her türlü fikre ihtiyacım var. Sağolun.

Not: 32 GB'ın 2 yıl bana yeteceğini ümit ediyorum.

tabi ki hediye gelen bir iphone 5s, çünkü beleş.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (19.09.14 23:18:13)
5s gayet iyi

  • jedilance  (19.09.14 23:18:56)
hafızası için telefon alınmaz. fotoğrafları bilgisayarına ya da internete atarsın oldu bitti. bedava 5s varsa ortada al.

  • kafadanbacakli  (19.09.14 23:22:42)
5s canavar gibi bir telefon. çok hızlı. ayrıca iphone 6dan daha güzel bir görüntüsü var. 32 gb rahat rahat işinizi görür. 10 gb'lık fotoğrafları da bilgisayarınıza atıp silmeyi deneseniz? :D

  • eskiden sizofrendim simdi iyiyiz  (19.09.14 23:22:46)
Kıyamıyorum işte silmeye. Biraz psikolojik bir durum. Eski fotoğraflara bakmayı seviyorum. Bu da bilgisayardan kolaylıkla yapılmıyor.

Zaten bu biraz elenmiş hali. Hiç silmeseydim 13-14 GB olmuştu şimdiye.
  • aguilas negras  (19.09.14 23:28:07)
Abi manyak mısın? ortada hediye 5s varsa niye o kadar parayı verip 6 alasın? Ayrıca tek sıkıntı hafıza ise sd card takılabilen bir telefon al.

  • turakin  (20.09.14 00:30:12)
tartışmasız 5s

  • fayfim  (08.10.14 01:03:37)