kuru saclar icin

denediginiz.maske var mi duyuru rapunzelleri?

yumusatmak icin napabiliriz?
gliss siyah okan sampuani kullaniyorym bir de serum kullaniyorum dis etkenlere karsi eskiden bu serumu kullaninca ipek gibi olurdu son bi haftadir kazik gibi

napmali?

kina yakicam az kaldi gerci nasi yapcam bilmiyorum ama

Saclarim yandiginda otacinin argan serumunu kullanmistim. Hic kestirmeme gerek kalmadan toparlamisti.

  • rayde  (19.09.14 17:24:45)
@rayde o dedigin serumu nerden bulucam? avon un.argan yagli bi serumunu kullanmis ve memnun kalmamis biriyim

  • indescribable  (19.09.14 17:27:29)
Benim de saçlarım kuru, şununla yumuş yumuş bir his veriyor.
1.bp.blogspot.com
Watsons'da veya Gratis'te var.
  • aychovsky  (19.09.14 17:27:41 ~ 17:27:55)
@trumanshow
nasi kullanicam onu?

  • indescribable  (19.09.14 17:32:00)
@indescribable
Watsons dan almistim ben.

  • rayde  (19.09.14 17:47:42)
O kullandığımız kimyasallı, saçları yumuş yumuş yapan şeyler aslında saçlarımızı içten içe mahfeden şeyler. Saçlar o kimyasallı şeylere alıştığı için, doğal ürün kullandığımızda falan kazık gibi oluyor. Alışmış çünkü saç. Tavsiyem, saçların için badem yağı, argan yağı. Kına yakmanı da tavsiye ederim ben. Saçlarını acayip toplar. :)

  • barbara herhalde barbara manken olan  (19.09.14 18:07:02)
argan yagi argan yagi argan yagi.

banyodan sonra, sac islakken suruyorsun. farka inanamazsin!

saf argan yagi satan bir websitesi vardi, ekside de basligi vardi, hatirayamadim simdi, arkadaslar aydinlatir belki.

not: bilmemne yagi katkili sac bakim zart zurtlarindan kullanma. onlarin saci yumusatmasinin sebebi iclerindeki silikon.

not2: aradim, doakozmetik.com fiyat cok uygun
  • earthsea  (19.09.14 18:34:56 ~ 18:38:44)