mallara eklenme durumu

valla hayatımda ilk kez biri tarafından bloklandım/mallara eklendim, hem de sebebini hiç anlamadığım bir şekilde. bir de mesaj atmış ki sadece "s" diye. bi bok anlamadım. racon böyle mi agalar? burdaki "s" = "sittir" mi oluyor yani? :))

hayır bileyim de, ben de birini mallara eklersem ona göre davranayım ehe...

Mobilden giriyordur.
engellemek icin mesajlara tiklayip mallars ele falan diyorsun ya belki oyle bir sey olmus olabilir.

  • kutsalbok  (19.09.14 16:32:32)
bu işin raconu yok. kötü bir diyalog yaşandıysa tartışma falan gıcık kapmıştır diyeceğim ama bişi anlamadım diyosun. seni niye mallara ekler ki bir insan?

  • rock n roll  (19.09.14 16:35:08)
sçs demek istemiştir ama heyecandan yazamamıştır.

  • dessy  (19.09.14 16:35:44)
evet arada mesajlaşma falan da olmamıştı zaten daha önce hiç. kendisinin bir sorusuna cevap yazdım bugün sadece. sonra "s" mesajı gelince ben de "?" göndereyim dedim, ana! gönderemezsiniz dedi! orda farkettim...

@dessy, askdjaşjh "senin çanağına sıçarım"'ın kısaltmasıydı dimi o?
  • loveinaflipbook  (19.09.14 22:20:11)
bilemiiiiciiiiim :)))) hayal gücüne bırakıyorum :))))

  • dessy  (19.09.14 22:26:06)