[]

10 gün içinde

Selamlar,

Önümüzdeki ayın sonlarına doğru Polonya ya gitmeyi planlıyordum ve o tarih için ayarlamıştım kendimi. Şimdi bir kaç sebepten ötürü bu bayram tatilini bu şekilde değerlendireyim diyorum ama çok mu geç kaldım bunun için? Pasaport yenilenecek, vizeye başvurulacak, ne dersiniz 10 günde mucize mi?

Daha evvel hemen hemen 10 gün içinde halloldu hem pasaport hem vize ama şimdi bayram üstü iş yoğunluğu vs derken önceki deneyime güvenemiyorum.

 
imkansız değil ama çok çok zor


  • basond  (19.09.14 13:07:22) 
pasaporta hemen basvur haftaya cuma alırsın vize de ptesi basvur carsamba alırsın


  • steward  (19.09.14 14:00:47) 
olur bence ama kaçırırsanda bir kaç günle kaçar o kötü olur işte..


  • qazaqwsx  (19.09.14 14:05:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.