Ankaralılara ego kart mı ne işte ondan sorusu

Dostlarım, kısmetse sabah Ankara otogardayım, oradan metroya ve otobüse binerek konsolosluğa ulaşmam gerekirken nereden hangi kartı almalıyım ben şimdi tam olarak?

Teşekkür ederim.

AŞTİ'den Ankaray'a geçin, orada satılıyor. Ankarakart adı. Bi 10 lira atın yeter bi iki gün.

  • heritage  (19.09.14 01:59:32)
Tek kullanımlık Ankarakart mevcut yalnız önerim 5 lira verip normal bir ankarakart almanız ve içine dilediğiniz kadar yükleme yapmanız.

Fiyatları net hatırlamıyorum ama metro kullanımı 2 lira civarındaydı, metrodan sonra bir otobüse binerseniz 60 kuruş vererek aktarma yapıyordunuz falan, 10 lira yükleseniz yeter sanırım, gidiş+dönüş için.
  • grimer  (19.09.14 02:01:02)
metroda makineler var --ama iki tane, bi büyük bi küçük, adlarını unuttum şimdi-- büyük olandan 'tl yüklemeli kart alımı' gibi bi seçenek var onu tıkliyciysin, parayı ver dolu kartı al. bugün yaptım, çok mutlandım

  • en lüzumlusundan feyizli bir abiniz  (19.09.14 02:44:40)
Vay anasını @heritage 2 yıl gitmedik hemen Ankarakart çıkarmışlar... Geç bile kaldılar, iyi olmuş.

  • lcha  (19.09.14 10:54:57)