Melih haklı çıkarmış kendini

www.hurriyet.com.tr

Haber doğruysa Melih yine haklı çıkarmış kendini

Gökçek'le ugrasırsan açığını açığa öyle bir çıkarır ki rezil olmaktan beter olursun

  • omer gibi  (18.09.14 19:14:30)
aylinciğim kendi kalesine gol atmış. insan bi kontrol eder bizim su nereye bağlı diye. komik.

  • mattiadestro  (18.09.14 19:15:20)
yanlıs anlamadıysam su ucretını yonetıme oduyorlarmıs aylınlerın sıtesı o da 2 lıraymıs dogru mu bu??

  • denne  (18.09.14 19:35:52)
@denne

Evet ödenen düşük bir ücret varmış ama asıl olay, tesisatın kötü olması, kuyu suyu kullanılması. Ayrıca bunlarla beraber su kullanımında usulsüzlük varmış
  • raskolnikov2  (18.09.14 19:42:35)
haklı çıkarmış ki kadın bu kadar konuşmuş. vay anasını amma konuştu kadın hele o ses tonu yok mu...

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (18.09.14 19:49:25 ~ 19:49:35)
evet evet onları da duydum ama 2 liraya inanamamıştım kaçak su kullanılıyormuş. herkes bir yerinden tutmuş ekmeğin dolduruyor midesini. bi de eşim ilgileniyor haberim yok demiş yuh. olay ne, melihle noldu bilmiyordum ama al birini vur ötekine olmuş. kim daha fazla çalıyor kavgası resmen. hak arayan hak yiyor.

  • denne  (18.09.14 19:51:52)
klasik badem bıyıklı. öldüğünde kıçıma kına yakacam.

  • zam sampiyonu domates  (18.09.14 20:40:06)