[]

Kedim fare yedi ne olur?

Bulundugumuz yer bahcelik, bugun cocuklar bizim kedinin bir fareyi yedigini soyledi.
Simdi icime kurt dustu kuduz, veba vs kapmismidir fareden? evde baska kedide var o yuzden bu gece eve sokmuyorum hasta olup olmadigini gormek icin.
Ne olabilir bilen varmi?


 
afiyet olur.


  • biseybuldum  (17.09.14 22:08:11) 
kesin yemiş mi?
sadece ağzında ezdirmiştir belki
birileri tarafından beslenen kedilerin çoğu sadece öldürür yemez ben yediğini zannetmiyorum.
  • neferkitty  (17.09.14 22:13:07) 
organik beslenmis ilk kez.


  • exlibris  (17.09.14 22:21:39) 
bizimki de bu yaz yarasa yedi. kuduz aşısı ve iç parazit ilacı zaten varsa sorun yok, yoksa gidin yaptırın bir zahmet. hasta olup olmadığını da 1 gecede göremezsiniz zaten, hayvan evde sizinle yaşıyorsa en sağlamı böyle durumlarda aşılarını yenilemek.


  • alice practice  (17.09.14 22:36:19) 
sizi de yer o kedi. taze ete alışınca durmuyorlar.


  • icim urperiyor  (17.09.14 23:50:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.