Hesap cüzdanı olmadan vadeli hesaptan para çekmek?

Ziraat'teki hesabimdan para cekmem gerekiyor 2500 tl kadar. Ama hesap cuzdanimi bulamiyorum. Nasil parayi cekebilirim?

Hesabin bulundugu banka subesine gitmem mi gerekiyor?

Nüfus cüzdanınla şubene git. Gerçi diğer şubelerin de vermesi lazım...

  • brawler  (17.09.14 21:46:04)
kimliğinle çekemez misin? zaten bilgilerin var onlarda. hatta yeni cüzdan da verirler belki.

  • rock n roll  (17.09.14 21:47:06)
hesabın olduğu şubeden kimlikle çekebilirsin. diğer şubeler kesinti yapar yüksek ihtimalle..

  • calzoncillos  (17.09.14 21:48:49)
Hesap cüzdanı olayı kalkalı çok oldu. En fazla müsteri numarana hesap numarana bakmak için kuşlanırlar ama yine kimlik isterler

Kimlik verdikten sonra cüzdana herek yok

Ziraatte akla zarar bi uygulama bar. Sadece kendi şubenden para çekebilirsin. Diğer şubeler kendi şubesine eft yaptırır gibi masraf istiyorlar
  • efruz  (17.09.14 22:01:06)
Vadenin ne gun dolduguna atm'den bakabiliyor muyuz? Sube biraz eve uzak da... (Cep subesi, internet subesi kullanamiyorum malesef)

  • istenmeyen_adam  (17.09.14 22:08:48)
kimlik yeterli. artik cuzdan kalmadi ki. kendin oldugunu ispatladiktan sonra hesabini kapatip yeniden actirirsin. ben dort bes yil once yapi kredinin baska subesinden ayni sekilde cekmistim. islem ucreti de odemedim.

  • exlibris  (17.09.14 22:24:17)
kimlikle halledersin.illa hesap cüzdanıda lazım dersen 5 liraya yeni hesap cüzdanıda çıkarırlar.

  • uykulu_fb  (18.09.14 01:21:45)