Leventteki Ucube Bina

tekfen ile safir'in arasında piramitle dikdörtgen sevişmiş gibi duran bir bina var ya ne o? hangi apaçi inşaat firması yapmış? bir de çok çirkin değil mi aq bi tek bana mı öyle geliyor?

caps verelim abimize: i.imgur.com

bence guzel ya, verseler kullanirim :}
  • she was my baby  (17.09.14 18:46:09)
Finansbank oldu orası.

  • esenboga  (17.09.14 19:15:13)
O binanın ismi Soyak Kristal Kule, Soyak yaptı. Bence de biçimsiz garip bir bina oldu, özellikle de Anadolu yakasından gelirken görüntüsü daha da acayip. Zaten çekmeyen Levent trafiği bakalım nasıl bir hale bürünecek bu bina ve Zorlu ile :(

  • Lethe  (17.09.14 19:39:17)
ucube dediğin binaya mimarlar tapıyor istanbula yapılan farklı gökdelenlerden :) bence çok güzel.

  • hermann karl hesse  (17.09.14 20:18:18)
Gecen hafta dikkatimi cekti. Kotu degil bence . Siradisi. Digerleri hep birbirine benziyor. Tum cirkinler arasinda en a cirkinlerden biri

  • exlibris  (17.09.14 20:54:37)
ataşehir'deki rönesans tower dokunsam yıkılacak, bu en azından sadece çirkin

i.imgur.com

\
/
  • la noix  (17.09.14 20:59:23 ~ 20:59:44)
seviyorum ben o binayı. gece arabayla kanyon yonunden sapphire'e doğru gilirken biraz hızlıysanız sapphire'in ısığının önünden açıyla çekiliyor. Sanki bir anda gök yüzüne bi ışık hüzmesi çıkıyormuş gibi oıluyor. Bilmiyorum anlatabildim mi ama. güzel yani. küçük şeyler..

  • hononu  (17.09.14 21:02:20)