Uyku sorununa çözüm?

iş yerinde özellikle öğle arasından sona fena halde bir uyku bastırıyor. konsantre de uçuyor doğal olarak. bunun için ne önerirsiniz acaba? elini yüzünü yıka demeyin de. vücut insan, kafa balık olacak yakında su görmekten.

öğle yemeğinde yalnızca salata ye. sıkma meyve suyu iç. yağlı yiyeceklerden asitli içeceklerden uzak dur.

  • zam sampiyonu domates  (17.09.14 15:42:29)
kahve

  • bira sisesi kapagi  (17.09.14 15:45:04)
Öğle arasında tahıla karbonhidrata abanmazsan böyle bir şey olmaz.

  • arnold schwarzeneger  (17.09.14 15:48:55)
uykunu alamıyorsan günün yarısına gelince pil bitiyor.
Geç yatma, vakitli yat biraz.
karbonhidratlar insanı mahvediyor. çayın yanında çikölatalar, püskevitler olmasın.ekmeği de bayağı azalt.
bol su iç.susuzluktan ilk etkilenen beyin oluyor.
öğle yemeğinde temkinli ol kendini frenle.
çok büyük sıkıntı oluyorsa kan ver doktora kan değerlerine bir baktır. demir eksikliği vb. olabilir.
gıda desteği olarak vitamin kapsülleri, balık yağı kapsülleri alabilirsin.
  • AWD  (17.09.14 16:19:56)
sütsüz nescafe-redbull-elma- bunlar ayıltır .

  • jamswety  (17.09.14 16:34:39)