Roma'da nerede kalmalı

Dolu dolu 5 günümüz var. Bol bol gezeceğiz. Hızlı tren ile floransa'ya gideceğiz. Oteli nerede seçmeliyiz? Termini, Vatican ya da başka önerisi olan var mıdır? (nedenleri ile beraber yazarsanız süper olur)

daha yeni romadan geldim otelimiz forus relais inn idi. Konumu terminiye çok yakın hatta colesseo ya roman foruma yani turistik yerlere çok yakın. Otel çok temiz ve odalar güzel kesinlikle tavsiye ederim. Ana caddede olduğu için çıkıp alışverişte yapabilirsiniz. Daha ayrıntı istersen sana roma için offline mükemmel bir gezi programıda önerebilirim. Ücretsizdir program.

  • basond  (17.09.14 12:08:05)
Edyta'da kalın, sahibi Gerry'e de Türkiye'den selam getirdik deyin.

www.tripadvisor.com.tr

Ben de kaldım burada, kardeşim'de en az 2 kere gitmişti. Başka arkadaşlarını da gönderdi. Çok küçük bir pansiyon bile demeye dilim varmıyor ama güzel ve temiz bir yer. Sahibi gerry (ceri?) son derece ilgili. Yeri de Termini tren istasyonunun orada...
  • buttercup  (17.09.14 12:29:56)
en iyisinde kalın yani the yellow'da alt katında hostele ait pub bulunmakta

  • texaco  (17.09.14 12:34:54)