the sims 4 açılmıyo

günaydın panpalar. malum ortamlardan indirip güzelce update ve crack yaptığım ve on güne yakın süredir oynadığım oyun açılmamaya başladı. dün açıp origin.e girdiğimde origini güncelledi sonrasında oyuna tıkladığımda ayrı bi origin sayfasında ya product key gir ya da oyunu eklemiş başka bi adresten giriş yap dedi. du bi crack ve update v6 yapıyım dedim onları hallettikten sonra oyuna launcher.dan da masaüstündeki ikrondan da tıklasam hiç bi hareket olmamaya başladı. restart yaptığımdaysa yine ilk baştaki gibi product key istedi. dosyaları kurcaladım ts4.par dosyasını yine The.Sims.4.Launcer.par yaptım yine düzelmedi. Var mı çözümünü bilen?

Origini offline yaparak girmeyi denein mi?

  • shejia  (17.09.14 09:56:13)
Origin'i hiç karıştırmayacaksın olaya zaten. Hem offline olmalısın hem de internet bağlantını kesmelisin oyuna girerken. Yoksa mekan değiştirirken atabiliyordu oyundan. Oyunu silip tekrar yüklemen gerek. Save dosyaları nerede bilmiyorum ama onları da almalısın. Ayrıca umarım originden fake bir hesap açmışsındır. Yoksa o hesabın da engellenebilir bu yüzden.

  • ufukcel  (17.09.14 10:00:02)
originden hep offline girdim zaten ama interneti kesmedim. sırf sims için ayrı bi hesap açmıştım zaten ban yesem de bişey olmaz diye.

save dosyalarını da silmeli miyim peki? yoksa yeniden yükleyip save dosyasını kopyalayıp eski oyunuma devam etmeme müsade eder mi?
  • kakamelsokoban  (17.09.14 10:27:17)
Kopyalarsan devam etmesi gerek.

  • ufukcel  (17.09.14 11:22:33)
update yaptığın için exe dosyası değişmiş. güncel versiyonun için crack bulman gerek.

  • argent dawn  (17.09.14 11:29:02)
@argent dawn update v6 yaparken aynı klasör içindeki crack dosyasını da kopyaladım ama onun da uyumlu olması gerekmez mi? ya da v7 çıkmasını beklesem onu denesem düzelme ihtimali var mı?

  • kakamelsokoban  (17.09.14 11:54:16)