kulak deldirip istediğin küpeyi takmak

böyle bir şey mümkün mü piercing'cide filan? bildiğimiz kulak memesinden bahsediyorum, üst kıkırdak değil. şimdi bir hafta boyunca taktıkları o kıytırık şeyle dolanmak istemiyorum. kıytırık olanla beraber bir halka küpeyi aynı kulakta taksam bir de şekil şemal olarak uygun durur mu sizce? yedi sekiz sene önce bir kulağı heves edip deldirmiştim de iki üç delik olsun istedim şimdi, canım sıkıldı.

En az 15 gün mümkün değil.

  • angelus  (16.09.14 23:01:44)
benimki çok daha geç iyileşmişti. ha mümkün aslında. delindikten sonra çıkarıp diğerini takarsın ama biraz acı çekersin ve yara olur. bence en az 1 ay bekle. güzel düz küpeler de var delme için kullanılan

  • fuzuli  (16.09.14 23:07:54)
niye kıytırık diyorsunuz ki :( ben hep top gümüş küpeyle deldirdim kulaklarımı. hatta normalde de aynı görünümde düz gümüş küpe takıyorum.

kulağınızdaki eski deliğe halka takmak istiyorsunuz di mi doğru anladım? o kıytırık küpeler küçücük zaten dikkat çekmiyor. kıytırık küpe de en az 2 hafta dursun tabii.
  • okuyamıyom ben ya  (16.09.14 23:14:40)
sağlık açısından mümkün değil sanırım. yani yaralarla berelerle iltihaplarla uğraşmak istemiyorsan deneme derim. zaten bi 5 gün bi hafta kadar takıyorsun, sonra çıkarırsın

  • anil  (16.09.14 23:17:55)
@okuyamıyom ben ya
erkeğim, nokta küpe pek durmuyor o yüzden.

  • jack of hearts  (16.09.14 23:26:24)
bir hafta çoğu kişide yeterli oluyor. bir hafta geziver bi şey olmaz. o kıytırıkların kullanılmasının nedeni var. diğer tarzdaki şeylerle o bi hafta rahat geçmez. bir de çok görünmesin diye küçücük şeylerle deldiriyolar bazen. küçücük küpe tercih etme derim. kulağın içine girebiliyor ve cerrahi müdahaleye kadar yolu var. kıytırık küpesi görünmesin diye eziyet çekip operasyonla küpeyi aldıran tanıdığım var hala gülüyorum ona ben mesela :(

  • parasite  (16.09.14 23:35:27)