bu yazı ağır kaçar mı

yazıdan iki paragraf örnek

Filmimiz gizli bir yerde tutsak tutulan iki kadınının deri kıyafetli maskeli bir şahsın kamera karşında kadınlardan birini hunharca dövdükten sonra bıçağı böğrüne saplayarak öldürmesiyle başlar. Daha sonra biri yirmili diğeri kırklarında iki kadının alışveriş merkezinde gezmesini seyrederiz ve iki kadının anne ve kız olduğunu öğreniriz. Lauren annesine üzgünüm anne tedavülden kalkmış insanlara takılma gibi adedim yok ayrıca arkadaşlara sözüm var der. Lauren'in annesi Michelle kızım bu tür konuşmaları sana okulda mı öğretiyorlar sorduktan sonra kızı Lauren'ı davetli olduğu yere gider.

Paris'in izbe arka sokaklarına taşınan Michelle yeraltı porno dünyasını araştırmaya başlarken Jean Pierre isimli bir şahıs ile tanışır. Michelle Jean Pierre'den porno dünyasının derinliklerine sokmasını ister. Jean Pierre ilk başlarlarda karşı çıkar ama Michele'in ısrarları ve iki bin euro sayesinde yardım etmeye tav olur. Jean Pierre Michelle bu alemler aklını uçurur elini verirsin kolunu kaptırsın diyerek yüzlerinde nurdan eser olmayan meymenetsiz şahsiyetlerin toplandığı izbe bir mekana götürür. Jean Pierre Michelle 'e işte porno keşleri bunlar pornonun her türlüsünü çocuklu,hayvanlı,sado mazo paylaşıp dururlar. Michelle orada takılan elemanlardan birine elinde snuff (öldürme pornosu) var mı diye sorar. Eleman snuff diye bir şey yok şimdi defol git der.

Ne icin agir kacar mi?

Ayrica, ikinci paragrafin son yarisi 8mm filminin bir sahnesini anlatıyor. Ilk yarisinda da olaylar çok hızlı gelişiyor.

Ozetle; olay Paris'te geçiyor.
  • nereye bu gidis  (16.09.14 21:26:32)
özetle film 8mm filminin İtalyan kopyası

  • Sandman  (16.09.14 21:46:11)
Bir şey soracağım. Neden blogdaki bütün yazılara "Filmimiz .... masıyla başlar" diye başlıyorsunuz?

  • microfiction  (16.09.14 21:48:02 ~ 21:48:12)