lg g3 vs. sony xperia z2

iyi günler, donanımhaber'in incelemelerini falan izledim. hala karar veremedim.

fiyatları hemen hemen aynı, hangisini alsam bilemiyorum. telefonda oyun oynamayan, internette gezinen kullanıcıyım. batarya z2de daha iyi gibi gözüküyor, keza kamera da. ama toz su geçirmediği için çok ısındığı söyleniyor yani ısıyı dışarı veremiyormuş. hangisini alsam kızlar?

bir de mp3 çalan bir şey almak istiyorum yüzlerce lira dökemem fakat varsa tavsiyeniz onu da alayım, telefondan müzik dinlemek çok pil götürüyor ben de günde 2-3 saat dinlerim o yüzden mp3 çalan bir şey de önerirseniz sevinirim.

ben olsam sony alırdım, şu anda LG G2 kullanıyorum G3'üde inceledim ama sony'nin özelleştirmeleri daha çok hoşuma gidiyor. ve şekli.

  • fallthepieces  (16.09.14 13:17:53)
z2 almak için çıktım işten 2 hafta önce. gittiğim yerde G3 de inceledim tasarım olarak çok daha hoşuma gitti Z2 kumanda gibi. zaten özellikleri de nerdeyse aynı bence

  • zenc  (16.09.14 18:09:52)