[ dizi ] Prison Break

bugün cnbc-e de hangi sezon ve episode gösterildi? ayrıca cncb-e dışında kaçıncı sezon ve bölümdeyiz?

tenk yü

son bölüm yani 4. sezonun final bölümü ile dizi hayata elveda dedi. cnbc-e dışında da dizi bitmiş durumdadır.

  • sakabilmemneyi  (12.07.09 22:35:25)
cnbce deki sezon ve bölümünü de öğrenirsem süper olacak :)

  • enola gay  (12.07.09 22:40:22)
prisonbreak.cnbce.com adresinden alıntıdır:

"BÜYÜK FİNAL - 19 TEMMUZ PAZAR 22:00

Büyük finale az kaldı... Prison Break iki bölümlük özel finaliyle ekranlara veda ediyor."
  • jangara  (12.07.09 22:44:40)
serinin son bölümü cnbce'de geçen hafta veridi(Season 4, Episode 22: Killing Your Number).

prison break the final break(us.imdb.com) ise cnbce'de iki bölüm şeklinde veriliyor. Cnbce bu pazar yarısını gösterdi haftaya da ikinci parçayı verecek ve prison break faslı bitecek...
  • late viper  (13.07.09 00:12:07)
cnbc-e filmi bölmüş mü? ayrıca bildiğim kadarıyla (yanlı biliyorum kuvvetle muhtemel) the final break tv'lerde gösterilmeyecekti.

not: the final break diziden sonra diziyi toparlayan film tadında çekilmiştir. bulabilirseniz bir şekilde cd'sini bulun tek parça halinde izleyin, zevkiniz bölünmesin.
  • bykush  (13.07.09 05:23:37)