Fifa 15 indirim kodu nereden bulabilirim ?

playstore'a üye oldum 10 tl indirim verdi. bundan başka bi indirim çeki nerden bulabilirim ?

şu linkteki 25 tl lik indirim çeki yalan olmuş. oyunun çıkmasına yakın yine böyle kodlar çıkıyor mu ?

fmhikayeleri.com

donanimhaber'de indirim kodu görmüştüm geçen. 120 yerine 96 tl. birazdan atarım kodu.

  • lionel andres  (15.09.14 11:27:58)
@lionel andres peki bekliyorum. inşallah aynı kod değildir.

  • fuskiyenin oglu  (15.09.14 11:31:23)
öncelikle playstore hesabından doğum gününü yarına ayarlayıp 20 tl'lik hediye kuponundan yararlanabilirmişsin. bana bu dediğimi yaptılar sağolsunlar ama tarihte hile yapmadım ben. denemekte yarar var yine de. bu birinci yol.

bu da kod: cf3n8gar
  • lionel andres  (15.09.14 11:41:16)
@lionel andres doğum tarihimi sormuyor üye olurken o eski bişey sanırım.

gönderdiğin kod linkini attığım kod ile aynı süresi doldu diyor o kodu girince.
  • fuskiyenin oglu  (15.09.14 11:43:29)
birkaç gün sonra ben de alıcam playstore'dan. aynı kodu sana da vereyim ama tek kullanımlık mı değil mi ondan emin değilim işte.

  • lionel andres  (15.09.14 12:26:59)
@lionel andres işte o kod tek kullanımlık. ama 20-25 liralık kodlar oluyo onlar 3-5 günlük sınırsız oluyor.

  • fuskiyenin oglu  (15.09.14 12:42:31)