bozcaada - istanbul

Suan cikiyoruz yola. Anadolu yakasina gidecez, okullar aciliyormus. Normal tekirdag yolu uzerinden gelsek tem ve kopru trafigi olacak belli.

Bursa yolu varmis bi de, deger mu o sekilde uzatmaya? O yolu bilen var mi?

Ben olsam biraz daha uzatır (50 km. kadar) Edremit-Altınoluk tarfından giderim (ki öyle yapıyorum genelde) altınolukta şahintepesinde durup bişiler yersiniz. Zaman olarak sanıyorum çok büyük bir kayıp yaşamazsınız.

Edit: Feribot ile Bandırma ordanda Bozcaada yönüne devam edebilirsin. Bu da bir alternatif.
  • poseidon1  (15.09.14 09:50:43 ~ 14:18:24)
Balıkesir şehir merkezi sıkıntılı. 10 km fazla giderim dersen Balıkesir'e girmeden tabelalar çevre yoluna yönlendirir. Basıp gidersin.
Bursa şehir merkezine girersen yandın. Trafik İstanbul'la yarılıyor. Şehrin girişinde otoyal'a gir!
eskihisar topçular feribotuyla geçtiğinde körfezin trafiğini ve trafik ışıklarını görmemiş olursun. Körfezi dolaşmak ile feribota binmek aynı tutara yani 60 liraya mal oluyor. Dolaşma boşuna!
Güney yolu bu şekilde!

Kuzey rotasını bilmiyorum. Yandex'in Navigasyon uygulamasını varsa akıllı telefonuna yükle. Sana anlık trafik verileriyle ne kadar sürede varacağını yasal hız sınırları itibariyle hesaplasın. hatta harita.yandex.com.tr adresinden de hesaplat.

@poseidon1 +1
  • cliquot  (15.09.14 10:30:01)