sıfırdan elektro gitara başlamak

küçükken bağlama çalardım nota bilgim az çok var fakat elektro gitar çalmak içimde hep bir ukte olmuştur.

benim gibi bir insana ne önerirsiniz? Ne yapmam gerekir? Hangi elektro gitarı almam gerekir? Hangi sitelerden yardım gerekir? Hangi amfi vs...

ortalama bir gitar ve amfiyle başlayabilirsin. araştırabilirsin. ben bir baterist olarak, zamanında elektro gitar kursuna gitmiştim ve yapamamıştım. enstrümanlar internetten öğrenilecek kadar basit olmuyor, tabi öğrenebilirsin ama muhtemelen öğrenemeden soğursun çünkü bir öğreten olmayınca inanılmaz zor ve sıkıcı oluyor. kursa gitmeni tavsiye ederim.

  • neil manke  (14.09.14 22:02:52)
bir squier gitar al. bir de ikinci el roland micro cube.

günde birkaç saatini ayırmana da gerek yok illa. hobin bu mesleğin ya da profesyonel uğraşın değil. ne kadar vakit ayırırsan o kadar verimli ve katlanarak olur çalışman ve gelişmen. başlangıç için mutlaka ama mutlaka bir hocaya git internet asla ama asla yeni başlayan biri için yeterli değildir. sebep mi ? gitar hakimiyeti en önemli şeydir ve internette sana teknikleri tutuşları duruşları vs. gösterseler bile sen yanlış yaptığında kimse seni düzeltmez dolayısıyla sen o yanlış teknikle işini katbekat zorlaştırmış olursun bir hoca ile beraber ise hoca yanlışlarını görür seni düzeltir her şey daha güzel olur.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (14.09.14 22:08:16 ~ 22:41:25)