[]

şarap mantar ikilisi

İnsanların sık uğrak mekanı olan bir bara gittik, taksim kafasında bir yer değil.

Neyse, 2 şişe şarap içtikten sonra garson arkadaş gelip, ben mantarları alıyorum o zaman falan diyip masayı toparladı.

Olm insanlar içtikleri şarabın mantarlarını napıyorlar normalde? Bunları alıp götürmek falan normal şeyler mi? Biz, olm g.tümüze mi sokacaz mantarları falan dedik ama aklımız da basmadı.

Nedir bunun raconu?

 
Mantar koleksiyonu yapan bir arkadaşım vardı. Bira altlıklarını falan da topluyor bazen insanlar. Belki ondandır.


  • kaffle  (14.09.14 02:00:19) 
sinek oltaya şamandıra yapıyor bir kısmı.


  • dark-tower  (14.09.14 06:33:11) 
Kac şişe sattigini gece sonunda şefe gosterip komisyon almak icin.


  • hengame35  (14.09.14 10:11:14) 
üzerine tarih yazıp hatıra olarak biriktiriliyor. Bir de büyük cam kaselerde fanuslarda biriktirip dekorasyon objesi yapılıyor.


  • Ruprect  (14.09.14 21:13:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.