haftada 5-6 big mac yiyorum. ölmeyeyim pls.

selamlar,

haftada 5 fix, bazen de 7-8 big mac yiyorum. çok güzel amnk şeyi. o fiyata en iyi seçenek o benim için.

abartıldığı kadar kötü bir alışkanlık değildir diye umuyorum.
yani ölmem di mi?

sonsuza kadar böyle gitmeyecek sonuçta. 1 sene falan böyle gidebilir ama.
:///

(bkz: ateroskleroz)

  • calzoncillos  (14.09.14 01:01:21)
Abartıldığından daha kötü bir alışkanlık.

  • angelus  (14.09.14 01:02:58)
Ben onu lise 4'te yapmıştım. Sonra midem bir bozuldu...Aynı ay 22 kere kusarak rekorumu kırdım. Ondan sonraki 2 sene boyunca sürekli kustum. Su içince bile kusuyordum. 3-4 yıla kendime anca geldim.

  • oğlum çok zor lan  (14.09.14 01:03:28 ~ 01:08:05)
bu sıcakta nasıl yiyon yaa? çiğ köfte filam ye bari. tavuklu nohutlu pilav ye. ne bilim sulu yemek ye düzgünce.

  • seksen9  (14.09.14 01:04:10)
Bir ara popeyes da 28 li kemiksiz tavuk yiyordum surekli. Alismistim, hem de hizli pratik falan. Sonra biraktim. 2 kilo falan aldim sadece. O zaman da inceydim, simdi de inceyim:)

  • delifaruk  (14.09.14 01:04:56)
@Oglum cok zor lan gibi lisede bir ay surekli oyle yapmistim simdi bi isirik bile midemi kaldiriyor

  • hurma  (14.09.14 01:06:00)
www.imdb.com
Fırsatın olursa bu belgeseli bi izle. Anlatıldığından çok daha kötü olduğunu görceksin.

  • kaffle  (14.09.14 01:08:35)
inşallah ölmezsin ama ölmeyeceğini zannetmem.

  • sleazy mind  (14.09.14 01:10:20)
Bug ye...
Sağlıksız bir beslenme şekli, bence bırak. Lahmacun bile bu burgerler kadar zararlı değildir herhalde.
Git Carls jr'a Steak house burger ye bir tane. Satıcı içinde çürümüş peynir var emin misiniz diyecek. Eminim de mutlaka. Bitir mutlaka, peynirleri ayıklayayım falan deme.

Sonra Mc Donalds'a gittiğinde big mac'lerin içinde aynı peynirlerin olduğunu düşün, yerken falan hayal et. Bu şekilde kesersin yavaş yavaş big mac yemeyi.
  • iron  (14.09.14 01:11:09)
@kaffle: ben de tam onu diyecektim: supersize me

ntv vermişti bunu yıllar yıllar önce. hatırladığım kadarıyla adam her gün, günde 3 öğün mcdonalds'tan yiyordu, başka bir şey yemiyordu sırf bu belgeseli çekmek için. 15-20. günde falan doktor tavsiyesiyle bırakmıştı sanırım. nefes darlığı, merdiven çıkarken bile zorlanma yaşıyordu ama çok oldu izleyeli, bir daha izlemek lazım.

edit: hazırda, yapılmış bilimsel bir araştırma, belgesel var, onu izle, mutlaka izle, eğer "yok ya yiyeceğim ben yine de, ne derseniz diyin" diye düşünüyorsan.
  • oymak beyi  (14.09.14 01:11:15 ~ 01:15:30)
ölmezsin. 40 yaşından sonra ölmekten beter olursun.

yeme demiyorum hobi olarak yine ye.
  • halitkin  (14.09.14 01:16:22)
öledebilirsin. alternatif yarat bence kendine. neblim iyi bi sucuk al sucuk ekmek ye. neblim evde hazırladığın köfteyle peynirle felan hamburger yap. arada mutlaka çorba tüket. bol sulu yemekler sebze yemekleri. arada canın çekerse kendi hamburgerini kendin hazırla. azalt bu şekilde.
azalt ama yani.
haftada 7 ne lağn?
  • rayde  (14.09.14 01:19:49)
Yohh Hıamına ne çeşit bir varlıksın kardeş o mideden hayır gelmez daha

  • chef creative  (14.09.14 01:53:01)
Super size me'deki adamın kalp-damar sorunlarının yanında karaciğeri bitmek üzereydi. Yeme öyle şeyler.

  • Lim5  (14.09.14 01:56:09)
yanında patates kızartması yeme ve kola içme.

bi tık daha sağlıklı oluyo böylece.
  • kosun lan mevzu var  (14.09.14 01:57:25 ~ 01:57:39)