Hangi okul?

Merhaba duyurucular,
Bir tanıdığım çocuğunu koleje yazdırmak istiyor. Ancak okulların adam akıllı eğitim yerine, cemaatçi vs akpli propogandası yaptığından ve kendilerine eleman yetiştirdiğinden şikayetçi.

Sizce arkadaşım çocuğunu hangi koleje yazdırsın.
Hangi kolejde bu tarz propogandalar daha azdır.

Tavsiyelere açığım.

Avrupa yakasında olması ilk tercihtir.
4.sınıfa başlayacak.

Bahçeşehir koleji? Avrupa koleji?

  • atom karincanin torunu  (13.09.14 20:40:03)
Ozel. Sezin
Avrupa koleji
İstek vakfı okulları
  • fistikliemenems  (13.09.14 20:52:08)
fmv ışık

  • mattiadestro  (13.09.14 21:13:56)
İstek

  • zendepo  (13.09.14 21:15:27)
Önerileriniz için teşekkür ederim.

  • gkn  (13.09.14 21:45:06)
Anadolu yakasında ama aklınızda bulunsun, Çevre Koleji. Lisenin 3 senesini orada okudum, iki arkadaşımın da kardeşleri ilkokul ve ortaokulunda okuyorlar. Kesinlikle cemaatçi değildir, akademik eğitim ve sosyalliği gerçekten de bir arada sunabilen nadir okullardandır, orada okuyan bir çocuk hayatında en az bir kere yurt dışına gider, ingilizce eğitimi de oldukça kalitelidir.

  • trelia ogo  (13.09.14 22:00:25)
İstek vakfı +1
özellikle bilge kağan okulları ile bir görüşsünler derim.

  • oranjlaturanj  (13.09.14 22:15:39)
yeğenim Balmumcu'daki istek Atanur Oğuz'a gidiyor. eğitim kalitesinden, öğretmenlerin gösterdiği ilgiden memnunuz. kampüsü de epey güzel. öğrenci sayısı az. tavsiye ederiz.

Şişli Terakki, BJK koleji bunlar da çok kaliteli ama o okullar bir miktar daha pahalı ve daha sıkı. girmesi zor olabilir.
  • mea maxima culpa  (14.09.14 11:11:36)