istanbul'da laftan anlayan berber

Avrupa yakasında, özellikle fatih-cerrahpaşa civarında laftan anlayan, anlamasa bile kafa şeklini kavrayıp ortaya düzgün bir tavuk götü ortaya çıkaran, ancak maddi olarak tavuk götü gibi yolmayan berber var mı?

Benim kuaför çok iyi.

Merterde. Metrobusten un z.burnunda yolun sağına geç. Doğru yukarı çık biraz yukarıda kavşak değilde yol sağa ve sola ayrılıyor sağa gir soldan soldan yürü idda bayisi ni geçnce ilk berber . sinan var ona kestir.
  • hayir anlatamadim ki sana  (13.09.14 10:04:19)
Beşiktaş Alameddin abi, on numara beş yıldız.

  • charlesbukowskiineksi  (13.09.14 10:05:58)
biraz uzak sana ama zeytinburnu'nda olivium civarında selman abi var. kime sorsan gösterir. telefon nümerosu elimde mevcut.

gerçi uzak değil la ne uzağı. sadece o civarda değil
  • detone simitci  (13.09.14 10:34:44 ~ 10:35:20)
Bu bahsedilen şahane berberler ücret konusunda nasıl bir yaptırım uyguluyorlar acaba?

  • dieselsingle2  (13.09.14 11:27:20)
valla benim berber laftan anlıyor. çok spesifik bir şey değilse saç stilin halledebilir diye tahmin ediyorum. cerrahpaşa fırınının hemen karşısında. 15 liraya saç+yıkama.

  • syozkn  (13.09.14 14:20:30)
alipaşa caddesinde berber kerim var hem ucuz hem makası da kuvvetlidir ne dersen onu yapar. muhabbete de zorlamaz.
saç sakal ve yıkamaya 8 verıyorum ben, komşu indirimiyle:) sende 10 verirsin. istediğin gibide kesersin. medrese meydanının oradaki pastanenin yan tarafında. 2 tane karşılıklı var osman abiye değil kerime git o pek laf dinlemez:)

  • okumus balikci olcam ben  (13.09.14 15:01:25)