üniversite bursların doğrudan linklerinin olduğu başlık

şeklinde bişey yapıp üste tutundursak ne güzel olur değil mi diyerek giriş yapmak istiyorum.

sevgili moderasyon abilerim/ablalarım,

gogıla burs veren kurumlar yazınca bilmemne holding bursu yazıyor ama ne bi link ne bişey uğraş dur. ben bu başlığı oluşturarak doğrudan link verme usulüyle insanları uğraştırmadan gayelerine ulaşmaları amacını güdüyorum. fazla uzatmadan bildiklerimin linklerini vereyim. mesajla link gelirse eklemeler yapılacaktır.

1) kyk(devleti 1. sıraya koymak lazım): açıklanınca link gelecektir.

2) türk eğitim vakfı(tev)(son tarih 13 ekim): burs.tev.org.tr

3) toplum gönüllüleri: tog.org.tr

4) malatya eğitim bursu platformu(malatyalı olma vb şartlar sözkonusu değil): www.malatyaegitimbursu.com

5) yücel vakfı(15 ağustos-15 ekim 2014): www.yucelvakfi.com

6) çağdaş eğitim vakfı(son tarih 12 eylül): www.cev.org.tr

7) anadolu vakfı(1-30 eylül)(siteye üye olmak gerekiyor lakin ben üye olmama rağmen meyil gelmediği için başvuru yapamadım bi de siz deneyin): www.anadoluvakfi.org.tr

8) tekfen vakfı: www.tekfenburs.org bu doğrudan başvuru linkidir ama ben burs tahsis kriterlerini okumanızı öneririm: www.tekfenburs.org

9) İstanbul Sanayi Odası Vakfı(1-30 eylül) Genel Şartlar: www.isov.org.trımız Onlayn Başvuru: www.isov.org.tr

10) dasev burs başvurusunda izlenecek yol: www.dasev.org.tr burs başvuru formu: www.dasev.org.tr

11) izmir ticaret odası(15 ağustos-15 eylül): www.izto.org.tr

Tog havuzumuzda yeterli para olmadığı için yeni bursiyer kabul etmiyoruz diyor. Son günü de 10 Eylül'dü.

Bunun dışında faydalı bir başlık.

İzto'nun da var www.izto.org.tr
  • Lim5  (12.09.14 12:28:37)