[]

ekşisözlük yazar başvurusu/çaylak dönemi

Arkadaşlar yıllardır süren inadımı yenip sözlüğe üye olup 10 entrymi girdim ve o da ne sıram 19007. şimdi bu sıra nasıl ilerliyor bu sırada sözlükte yapabileceklerim nelerdir (mesaj atabiliyor muyum diger yazar/çaylaklara, 10dan fazla entry girmemeli miyim) gibi şeyleri bana bir açıklarsanız çok sevinirim. biraz bakınmama rağmen birşey göremedim. 19 bin ne lan.
 
bildiğim kadarıyla yazarları yeşillendiremiyorsun.

sıralaman günlük sözlüğe girip girmemenle doğrudan orantılı.

10 entry minimum olmakla beraber dilediğin kadar yazabilirsin bununla ilgili bir sınırlama yok.

eğer bir mod entrylerini kayda değer bulup erken onaylamazsa 1 - 1,5 yıl sonra yazar olursun demektir.

imza:
asıl hesabı 1 yıldır çaylak sırasında olup 150tlye sözlük hesabı alan gerizekalı şahıs.
  • tek terk  (12.09.14 04:02:51 ~ 04:04:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.