kemal sunal'ın bir filminin adı

eskiden fotoğraf makinesi gibi bir oyuncak vardı. hatta bir ara hacıların hacdan getirdiği klasik bir hediyeydi. fotoğraf çekecek gibi gözünüzü ayarlardınız ve baktığınız o küçük ekranda fotoğraflar olurdu, deklanşöre basıldıkça da yeni fotoğraflar gelirdi. işte kemal sunal şehirden köye döndüğünde ağaya bu oyuncaktan veriyordu. filmdeki oyuncakta çıplak kadın fotoğrafları dönüyordu falan filan. o filmin adı neydi?

bi' de o saçma oyuncak hala var mı? :)

Kibar feyzo filmin adı ama o oyuncağı hiç görmedim..

Edit: Filmlerdeki ağalar karışmış davaro'ymuş film :)
  • EkimBebesi  (11.09.14 23:43:53 ~ 12.09.14 00:10:17)
wievmaster. var hala. disney mi üretmişti.

  • all girls dream  (11.09.14 23:47:34)
  • kaffle  (11.09.14 23:48:40)
@kaffle filmde kullanılan da böyle bir şey miydi? çünkü benim çocukken gördüklerimde iki gözle bakılmıyordu. baya fotoğraf makinesi gibiydi, bir gözünü kapatıp diğer gözünle bakıyordun.

  • piramitleri kimin yaptigini biliyorum  (11.09.14 23:55:25)
@ekimbebesi kibar feyzo değil hocam davarodaydı o sahne.

  • tolgan  (11.09.14 23:59:16)
sözlükte davaro ve kibar feyzo filmlerine baktım kimse bahsetmemiş o sahneden. ama davaro'da kemal sunal'ın almanya'dan gelmesi sanki o oyuncak için daha uygun. davaro muydu ki?

  • piramitleri kimin yaptigini biliyorum  (12.09.14 00:04:10)
www.youtube.com Filmdeki tekmiş.

edit: Film davaro.
  • kaffle  (12.09.14 00:05:08 ~ 00:05:29)
filmde kadınlar gösterilmiyor muydu? ben öyle hatırlıyorum.

  • piramitleri kimin yaptigini biliyorum  (12.09.14 00:11:43)
Davaro. Evet öyle bir sahne var, lakin ne gösteriyordu alet hatırlayamadım ben de.

  • balekmek  (12.09.14 00:25:03)