taze filtre kahve (çekirdek) nereden alırım?

yeni kavrulmuş veya kavurularak satılan çekirdek kahveyi nerelerden alabilirim? online veya dükkan olabilir. ancak 15 liralık kahveye 7 lira kargo isteyen yerlerden olmasın lütfen.

taze istediğimden dolayı tchibo veya starbucks'ı es geçelim.

teşekkürler.

  • archvile  (11.09.14 21:02:14)
www.e-gurme.com

normalde kahvefabrikası'ndan alıyorum kahveyi, oldukça memnunum. ama kargo parası falan demişsin bilemedim bu yüzden.

bu e-gurme denilen yer de nistepen biraz daha yeniymiş, denemedim ancak övülüyor. haftaya ben de buradan deneyeceğim.
  • soso  (11.09.14 21:10:27)
tchibo ve starbucks'ı neden es geçtin?

  • kafadanbacakli  (11.09.14 22:59:46)
kafadanbacakli; aşırı kavrulmuş, yanık kahve sevmiyordur. tabii bir de ne zaman kavruldukları da bilinmiyor. o tek yön valfli paketler de bir yere kadar. nitekim yeni, düzgün kavrulmuş kahveyi aldığında aradaki farkı bariz anlıyorsun. aromasını geçtim, demlerken de görüyorsun zaten.

mesela: www.youtube.com 14:30'dan itibaren.
  • soso  (11.09.14 23:30:18 ~ 23:30:48)
istanbuldasın sanırım.
www.kahvefabrikasi.com içerenköyde.

ankaradaysan : coffeehaus.com.tr
  • inheritance  (12.09.14 09:33:41)
ismi geçen siteler den sürekli alışveriş yapan birisi olarak son zamanlardaki vazgeçilmez adresim www.kahvesel.com aynı gün çekirdekten kavrulup teslim ettikleri oluyor ve istanbul bakırköy civarında oturuyorsanız elden teslim alabiliyorsunuz.

  • matmazel karenina  (10.02.16 21:23:00)
biz denedik memnun kaldık.

www.kahve.com
  • asm  (10.02.16 21:28:59 ~ 21:29:31)
şu yazıyı okumanızı tavsiye ederim sürekli güncel
mokapota.com

  • ehu  (11.02.19 22:38:25)
ben ara ara farklı yerler denerim. yerinde deneyip bayıldığım için en son burdan aldım montagcoffee.com

  • windows95  (11.02.19 22:41:00 ~ 22:41:11)