İzlemediğim Popüler Diziler

Popüler olup izlemediğim birsürü dizi var. Bazılarını 1-2 bölüm izleyip sıkılıp bıraktım bazısına hiç başlamadım, bazısının konusu ilgimi çekmedi.

Modern Family
House MD
Heroes
The Walking Dead
Dexter
Fringe
The Vampire Diaries
Prison Break (ilk 2 sezonu izleyip bırakmıştım)
True Blood
Two and a Half Men
Chuck
Scrubs
The Office

Eskilerden de Friends'i izlemedim, Seinfeld'i ise izlemeye başladım yeni. Güzel o, böyle tadımlık izlenmelik bi dizi olarak gönlüme girdi. Ama belli bi olay döngüsü olan dizi izleyesim var.

Yukardaki popüler diziler arasında "lan bunu nasıl kaçırırsın" denilebilecekler hangisi ? Mesela House MD niyeyse hiç izleyesim gelmiyor. Tek bi bölümüne bile bakmamışım niyeyse o intiba var.

Prison break ve friends izlememezlik yapma derim

  • Lusid*  (11.09.14 17:01:09)
Fringe
Chuck

  • rayde  (11.09.14 17:04:00)
Bunların arasında House, Friends(seinfeld'i sevdiysen buna da bayılırsın), Two and a Half Men'in ilk 3-5 sezonunu kaçırma derim.

Bir de dizilere biraz zaman tanı; ilk 1-2 bölümde hemen sıkılıp bırakma bence. Örneğin Friends'in ilk bölümlerinde bayat espriler vardır, ilk intiba kötüdür. Zamanla çok sıcak bir dizi haline dönüşür.
  • osurdum  (11.09.14 17:08:55)
The Walking Deeeaaad :D zombilere bayılıyorum ben.
38.media.tumblr.com

  • yue  (11.09.14 17:09:52)
The walking dead, scrubs, fringe

  • [silinmiş]  (11.09.14 17:11:15)
Got var bi de

  • [silinmiş]  (11.09.14 17:11:32)
1-2-4-6-8 numaraları ve Friends'i izledim. Hepsi de çok güzel diziler. Bir iki bölümle yargılama, hele Friends'i sakın yargılama çünkü başları sıkıcı. Modern Family de aynı şekilde. Fringe falan direkt olaya giriyor zaten.

  • i was made for you  (11.09.14 17:14:50)
modern family. saçma bir şekilde eğlenceli. ben çok seviyorum şahsen.

  • pokerface  (11.09.14 17:15:47)
modern family kacirilmiycak bi komedi bence.

fringe sci-fi seviyorsan kaliteli bir sci-fi

house ben cok seviyorum, ama herkese gore diil. sikici gelebilir

friends mutlaka izlenmesi gereken bir klasik.

the mentalist ve the good wife'i tavsiye edebilirim.
  • gerard  (11.09.14 17:15:53)
Çoğunu izledim. Kesinlikle kaçırmaman gereken tek dizi friends diyorum.

  • gaborit  (11.09.14 17:19:02)
Burada yok ancak kesinlikle Breaking Bad

  • akeara  (11.09.14 18:02:05)
yazmadığım ama fazla popüler diziler (got, breaking bad) izlediğim diziler diye yazmadım aslında buraya.

  • akatreil  (11.09.14 18:06:19)