Istifa edeyim mi?

Yurtdisinda yabanci bir sirketteyim. Bir mudurum var kendisi orospu cocugu. Su katiksiz ve yoruma acik degil. Her gun canimi sikiyor. Bugun yine sikti. Belki issiz kalirim belki is bulamam belirli bir sure ama yeter artik be diyesim geldi. Su anda bir ton isim var yapmam gereken. Ne parmaklarim ne beynim musait degil yapmaya. Turkiye'ye donunce "aman ne derler simdi" dusuncesiyle sabrettim ama olmadi yani bu iste yapamadim sevemedim olmadi. Motivasyonum sifir. Deyin hele...

İş bul önce.

  • arnold schwarzeneger  (11.09.14 13:40:01)
iş bulmadan etme.

  • eloharp  (11.09.14 13:40:04)
Köprüyü geçene kadar sabret, ben 1 kere istifa ettim, artık götümü garantilemeden hayatta istifa etmem.

  • kimlanbu  (11.09.14 13:42:29)
nasıl olsa istifa edeceksin, o halde adamın canına okumadan ayrılma.

  • african rain  (11.09.14 13:46:41)
hulusi kentmen gibi bir müdür var mı ki?

  • petitjoueur  (11.09.14 13:48:51)
Adamın ağzına sıç. İstifa etme. Bağır çağır her şeyi söyle. İstifa etme.

  • bizkid  (11.09.14 13:49:33)
(bkz: mobbing)

İş bulmadan istifa etme derim.

Dava edilebilecek kadar canını sıkıyors dava etsen. Yok değilse takmasan dediklerini diyeceğim ama yaşamadan anlamak zor durumunu...
  • franz kafka  (11.09.14 13:51:07)
mobbing davası aç

  • fallthepieces  (11.09.14 13:56:04)
sikleme, ne derlerse desinler turkiye'den. cok memnuniyetsizlerse onlar cikarsinlar tazminat al.

  • yigitovic  (11.09.14 14:17:39)
süreci bilmiyorum ama ihbar süresi, iş arama izni gibi şeyler orda da varsa sonuna kadar kullan. yoksa az sabret ama bir yandan mutlaka iş aramaya başla. hatta şu an başla.

  • freya  (11.09.14 14:36:41)
iş bulmadan istifa etme diyenleri dinle. ama istifa her türlü böyle orospu evlatlarına prim vermek anlamına geliyor. sen neden hiç laf sokmayıp, diş göstermeyip, atara atar yapmayıp kaçıp gitmeyi düşünüyorsun ki? madem gemileri yaktın, sik anasın piçin. hatta varsa twitter'ı falan ver bana da sarayım burdan ona.

  • prompter  (11.09.14 14:51:37 ~ 17:05:47)
amq orospu çocugunun twitter'ını ver sikertelim puştu

  • iiiiiiiiiiii  (11.09.14 16:31:20)
istifa edersen adamın istediği şeyi yapmış olursun, karar senin!!!!

  • mephistoo  (11.09.14 17:01:00)
iş bul öyle ayrıl +127

  • merena  (11.09.14 17:13:54)
mümkünse 1 haftalık izin al, iş yerinden, işlerinden, stresinden uzaklaş.
kafanı bir topla.
hatta Türkiye'ye bile gelme. kafanı karıştırırlar buralarda.
izinden dönünce de bak ortama. ona göre karar ver.

bazen iş yoğunluğunda ikili ilişkilere dair duyarlılığımızı kaybedebiliyoruz. biraz nefes alıp düşününce, dönüp bakınca "ne saçma şeye kafayı takmışım!" diyebileceğimiz durumlarla muhatap olduğumuzu görebiliyoruz.

şu anda çoğu insanın hayal ettiği bir yerdesin. eminim ki oraya ulaşabilmek için emek sarfettin. emeklerin boşa gitmesin.
  • cliquot  (11.09.14 17:22:28)
iş bul ve bırak o çıkarsın seni.

bu arada işten çıkarması için; sakın yapman gereken işi aksatma, işe geç kalma/ gelmeme gibi yollara başvurma. kendi bırakmanla bir farkı olmaz. yasal olarak çıkarma hakkı doğuyor.

yalnızca işe yaramaz ol. ayak sürü yani. olmadı terslenirsin.
  • air  (11.09.14 17:35:34)