iü edebiyat fakültesi internet sorusu

dün korkunç ders boşluğunu nasıl değerlendireceğimi düşünmüş ve fikirleri almak için duyuru açmıştım. orada bana dediler ki okulda internet var. şimdi şöyle bi imkan var, ben lebtobu şarja takabilecek yer bulursam oturup KHL maçı izleyebilirim o saatte. çok da şahane olur.

ama edebiyat fakültesinde sopcast açacak kadar bağlantı yoktur di mi? nasıl hızı, giren eden var mı hiç? bi de okulun ağına girdiğimizde DNS'imiz falan otomatik onun şeyi mi oluyo yoksa bizim DNS ayarımız duruyo mu? açıp porno izlemicem zaten okulda ama sopcast'in açılması için mevcut DNS ayarının korunması lazım.

açılır mı sopcast falan? açılmayacaksa, ne açılır? internetten girip dizi izlenebilir mi örneğin? edebiyat fakültesi dediğimiz yerin nüfusu 1 milyon, herkese yetecek interneti allah nasıl yaratıyor?

belli portlari falan kapatiyolar oyle aglarda, torrent acamiyosun mesela cekmiyo. sopcast'e e de oyle bi engel vurmuslardir belki bellolmaz. dizi izlenir ama, kutuphanede heb izlerler

  • hjarteblod  (10.09.14 19:53:56)
torrent ama herkesin bildiği bi şey hacu ona engel çakarlar da, sopcast için yaparlar mı dersin öyle bi şey?

  • pescador  (10.09.14 19:58:43)
git dene olm, okul senin okulun.

  • hjarteblod  (11.09.14 00:02:58)